0850 242 33 41 asmtravel@acarseyahat.com.tr

GİRİŞ

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayınızı takip edebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Tekrar*
Ad*
Soyad*
E-mail*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmanız Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelir..

Zaten üyeyim?

Giriş
0850 242 33 41 asmtravel@acarseyahat.com.tr

GİRİŞ

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayınızı takip edebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Tekrar*
Ad*
Soyad*
E-mail*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmanız Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelir..

Zaten üyeyim?

Giriş

En Uygun Araç Kiralama

  1. Ucuza Araç Kiralama

Rent a Car firmalarının artış göstermesiyle birlikte, sektör de rekabetçi piyasa oldukça artmış durumdadır. Fakat Rent a Car sektörleri verdikleri hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla ön plana çıkmıştır. Ülkemizdeki ekonomik durumlar göz önüne alındığında, kişilerin ucuz araba kiralama isteği bir tık daha yükselmiştir. Kişiler ucuz araba kiralamanın yanı sıra da kaliteli hizmet almak istemektedirler.

Kiralık araç bulmak ya da güvenilir bir firmadan araba kiralamak oldukça önemlidir. Ucuz araba kiralayacağım daha da ucuz olsun derken bir batağın içine saplanmış olabilirsiniz. Bu yüzden sizlere Kurumsal ölçekli firmalardan araç kiralama tavsiyesinde bulunabilirim. Bilirsiniz ki bu firmalar hem yurt dışı bağlantılı hem de uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunabiliyor.

Acar Rent a Car olarak sizlere hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında Kurumsal olmanın mutluluğunu yaşıyor ve yaşatıyoruz. Sizlerde uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız www.acarseyahat.com.tr adresimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

  • Araç Kiralama Fiyatları Hakkında Bilgiler

Araç kiralama yapmak istediğinizde fiyat araştırmasına gireriz hepimiz, ancak fiyatın uygun olmasının yanı sıra kaliteli ve güvenilir olması da bir o kadar önemlidir. Araç kiralama fiyatları mevsimsel ( sezonluk) değişime uğrayabilmektedir. Öncelikle ucuz araba kiralamak istiyorsanız rezervasyonunuzu çok önceden yaptırmanız gerekir. 

Araç kiralama fiyatlarını araştırırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda bahsedeceğim,

  • Öncelikle firmanızı iyi seçmeniz gerekir.
  • Firmanın sunduğu hizmetleri çok iyi bilmeniz gerekir.
  • Aracın durumu hakkında ( model – km – marka ) bilginiz olması gerekir.

İşte tüm bunları karşılaştırdığınızda aslında firmaların verdiği fiyatlarla hizmetler arasında ki farklılığı çözebiliyorsunuz. Ucuz araba bulacağım diye kaliteli hizmetten mahrum olmayın. Acar Rent a Car şubelerine ya da www.acarseyahat.com.tr adresine uğrayın hem ucuz araç kiralayın hem de kaliteli bir hizmet alın.

  • Havalimanlarında Araç Kiralanabiliyor mu?

Havalimanları yurt içi yurt dışı insan sirkülasyonunun çok olduğu bölgelerdir. Havalimanlarında araç kiralama yapabilirsiniz. Geliş – Gidiş tarih ve saatlerinize göre havalimanlarında araç sağlayan firmalardan destek alabilirsiniz. Öncelikle havalimanlarında saat kavramı olmaması gerek gece 03:00’te geldiğinizde araç temin edebilmeniz gerekir. Bunun için tercih edeceğiniz firmanın hizmeti 7/24 olması gerekmektedir. Kurumsal firmalar 7/24 hizmet vermekle birlikte, dilediğiniz saat aralığında havalimanlarından araç temin edebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Havalimanından araç kiralama yapmak için ne yapmanız gerekiyor?

  • Öncelikle kiralama yapmak istediğiniz firmayı (7/24 hizmet sağlayan) seçmeniz gerekir.
  • Uçuş saatinizi belirledikten sonra iniş saatinize göre rezervasyon oluşturmanız gerekir.
  • Gerekli gördüğünüz durumlarda firma ile iletişim kurmanızda fayda olacaktır.
  • Aracınızı teslim edecek kişinin ilgili firmadan irtibat numarasını talep edebilirsiniz.

Önemli Uyarı!

7/24 hizmet sağlayan firmalar sizlere istediğiniz saatte araç teslim etmek durumundadır. Bunun için hizmet saatlerinin havalimanlarında önemi oldukça yüksektir. İlgili firmanın prosedürlerini araç kiralama yapmadan önce firmayı arayarak ya da web sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu bilgilenme sizleri mağdur olma durumundan kurtaracaktır.

Acar Rent a Car olarak havalimanlarında 7/24 hizmetimiz, uygun fiyat politikamızla birlikte sizleri en iyi şekilde ağırlamanın sevincini yaşıyor ve yaşatıyoruz. Detaylı bilgi için www.acarseyahat.com.tr adresimizi incelemeye devam edebilirsiniz ya da çağrı merkezlerimizi arayıp aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Bize telefon etmede tereddüt etmeyin. Konusunda uzman bir ekibiz ve sizinle konuşmaktan mutluluk duyarız.

0(850) 242 33 41

info@acarseyahat.com.tr

Bizden Haberler

Tatil İçin Kiralık Araç Seçimi
24 Mayıs 2022
İlk Defa Araç Kiralayacaklar İçin Öneriler
24 Mayıs 2022
Bayram Tatillerinde Güvenli Yolculuğun Anahtarı
23 Mayıs 2022

Güncel Turlar